| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, Sıvı Filtresi, toz toplayıcı, Sıvı filtreleme |
|---|---|
| Tip | Cep Filtre,Tel Filtre Torbası,Elektrikli Süpürge Kağıt Torbası,Toz Filtre Torbası,Dokumasız Filtre |
| çanta malzemesi | Aramid, Dokunmamış, Polyester, PTFE, Fiberglas |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,çimento fabrikası,Toz Toplayıcı Torba Evi,asfalt karışımı,Endüstriyel Toz Gider |
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim Tesisi,Enerji ve Madencilik,İnşaat işleri,Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| Ürün adı | Yüksek Sıcaklık Fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | FMS,Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | PTFE,PPS,P84,Fiberglas |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, çelik, karbon siyahı, çimento fabrikası |
| Ürün adı | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kullanım | Toz Filtresi,Sıvı Filtresi,Hava filtresi,Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Ku |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, PPS, Fiberglas, aramid |
| Malzeme | Polyester, naylon, polipropilen, PPS Dokumasız |
| Boyut | Velayet |
| Tip | Cep Filtresi, Toz filtre torbası, Elektrikli Süpürge Kağıt Torbası |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Sıvı Filtresi, Hava Filtresi, çelik |
| çanta malzemesi | Fiberglas, Dokunmamış, Naylon, PE, Sentetik Elyaf |
| Malzeme | Fiberglas,Nomex,PTFE,Polyester,100% naylon monofilament iplik |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı, Çimento fabrikası, Hava, cemet fabrikası için toz filtre torbası ve benzeri, T |
| Ürün adı | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Yüksek Sıcaklık Fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Ağırlık | 830GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, çelik, karbon siyahı, çimento fabrikası |
| Malzeme | Fiberglas |
| Ürün adı | Yüksek Sıcaklık Fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 830GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |