| Kullanım | Sıvı Filtresi, Toz Filtresi, Hava Filtrasyonu |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Naylon,PP,PE |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı, su, toz filtresi, kahve, Sıvı filtreleme |
| Boyut | Velayet |
| Kullanım | Sıvı Filtresi/Su Sıvı Filtresi/Yağ Filtresi |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Naylon,PP,PE |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme, sanayi toz toplayıcı, toz filtresi |
| Boyut | Velayet |
| Ürün adı | P84 (Polimit) Toz Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, Toz Toplayıcı Filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 Filtresi |
| Ağırlık | 400~550GSM |
| Ürün adı | P84 (Polimit) Toz Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento fabrikası, çelik fabrikası, enerji santrali vb. |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, Toz Toplayıcı Filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 Filtresi |
| Ağırlık | 400~550GSM |
| Ürün adı | P84 (Polimit) Toz Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, Toz Toplayıcı Filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 Filtresi |
| Ağırlık | 400~550GSM |
| Ürün adı | PP(Polipropilen) filtre torbası |
|---|---|
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PP sıvı filtre torbası |
| Mikron Derecelendirmesi | 0,5μm ~250μm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Tip | Yıldız veya çiziminize göre |
| Kullanım | Sıvı Filtresi/Su Sıvı Filtresi |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Naylon,PP,PE |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme, sanayi toz toplayıcı, toz filtresi |
| Boyut | Velayet |
| Malzeme | Polyester, P84,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Şekil | Yıldız veya çiziminize göre |
| Malzeme | Polyester, P84,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Şekil | Yıldız veya çiziminize göre |