| Şekil | Silindirik |
|---|---|
| Yeterlik | Yüksek verimli filtreleme |
| Malzeme | keçe |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Asit Direnci | Evet |
| Ürün adı | PTFE membranlı Filtre Torbalı Nomex |
|---|---|
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, çelik, Hava Filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, darbe jeti, ters hava, çelikhane ekipmanlarında kullanılır |
| Ürün adı | PTFE membranlı Filtre Torbalı PPS |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, çelik, Hava Filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, darbe jeti, ters hava, çelikhane ekipmanlarında kullanılır |
| çanta malzemesi | Fiberglas, PE, Dokunmamış, PTFE |
| Ürün adı | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | FMS,Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | PTFE,PPS,P84,Fiberglas |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, çelik, karbon siyahı, çimento fabrikası |
| Ürün adı | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Ürün adı | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | PTFE membranlı Filtre Torbalı PPS |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik Fabrikası, Enerji Santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi,PPS İğne Keçesi |
| Ağırlık | 500~550GSM |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava filtresi, Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| çanta malzemesi | Dokumasız |
| Malzeme | Arylik |
| Boyut | Velayet |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Kullanım | Hava filtreleme |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Naylon,PP,PE |
| Başvuru | Kenevir Endüstrisi / Tütün Endüstrisi |
| Boyut | Velayet |