| Ürün adı | Polyester Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Malzeme | Polyester iğneli keçe |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | PTFE membran filtre torbalı polyester |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, Toz filtre torbası |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Sıvı Filtresi, Hava Filtresi, çelik, karbon siyahı |
| çanta malzemesi | Fiberglas, Dokunmamış, Naylon, PE, Sentetik Elyaf |
| Malzeme | Fiberglas,Nomex,PTFE,Polyester,100% naylon monofilament iplik |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı, Çimento fabrikası, Hava, cemet fabrikası için toz filtre torbası ve benzeri, T |
| Ürün adı | Polyester yağ ve su itici filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Dikiş ipliği | Polyester, Aramid, PTFE |
| Boyut | Özel |
| Ürün adı | keçe filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi,PPS Filtre Torbası |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Torbalı filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Yiyecek ve içecek endüstrisinde, çimento fabrikasında, enerji santralinde, çelik fabrikasında, ilaç |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, tüm iğne keçe Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Nomex(Aramid) filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento Fabrikası, Enerji Santrali, Çelik Fabrikası, Maden Fabrikası vb. |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Aramid Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | PP,PE,NMO,PTFE Sıvı Filtre Torbası |
|---|---|
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PTFE sıvı filtre torbası |
| Mikron Derecelendirmesi | 0,5μm -2500μm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Tip | Yıldız veya çiziminize göre |