| Ürün adı | Polyester anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester anti-statik kovucu İğne Keçe Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Polyester anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester anti-statik kovucu İğne Keçe Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Lif | polyester |
|---|---|
| Sırım | polyester |
| Uzunluk | 50m/rulo |
| Genişlik (mm) | ≤ 2,2 |
| kalınlık (mm) | 2.0 |
| Ürün adı | Nomex(Aramid) filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento Fabrikası, Enerji Santrali, Çelik Fabrikası, Maden Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Nomex(Aramid) filtre çorapları |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento Fabrikası, Enerji Santrali, Çelik Fabrikası, Maden Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Şekil | Yıldız veya çiziminize göre |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik fabrikası, Enerji santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Malzeme | Tüm İğne Keçeleri |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |