| Kullanım | Hava Filtresi/Sıvı Filtresi/Su Sıvı Filtresi/Toz Filtresi |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi/Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | NMO, Naylon, PP, PE |
| Boyut | Velayet |
| Ürün adı | Sıvı filtre torbası, Filtrasyon için Tekstil Endüstrisi Polipropilen Sıvı Filtre Torbası, polyester |
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
|---|---|
| Ömür | Uzun |
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Özellik | %99,9 |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava filtresi, Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Boyut | Velayet |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Çalışma Sıcaklığı | 130 - 260 derece |
| Ağırlık | 450-600GSM |
| Malzeme | polyester |
|---|---|
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Alkali Direnci | Evet |
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Kullanım | Sıvı Filtresi/Su Sıvı Filtresi |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | NMO, Naylon, PP, PE |
| Başvuru | Yiyecek ve İçecek, Biyomühendislik ve Tıp; Petrokimya ve Kimya Endüstrisi; Otomotiv İmalatı; Petrol |
| Boyut | Velayet |
| Ürün adı | PTFE membran filtre torbalı polyester |
|---|---|
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester İğne Keçe Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | PTFE membran filtre torbalı akrilik |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | metalurji, kimya, inşaat malzemesi, elektrik santrali, mekanizma endüstrisi, petrol, ilaç, baskı ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Akrilik Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
|---|---|
| Korozyon Direnci | Evet |
| Ömür | Uzun |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Aşınma Direnci | Evet |
| Ürün adı | P84(Polimit) filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 filtre bezi |
| Ağırlık | 500~550GSM |