| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Tip | Yıldız veya çiziminize göre |
| Ürün adı | PPS Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento Fabrikası, Çelik Fabrikası, Enerji Santrali. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PPS Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Kullanım | Sıvı Filtresi |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Naylon,PP,PE |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme |
| Boyut | Velayet |
| Kullanım | Airr filtresi, Sıvı Filtresi, su filtresi |
|---|---|
| Tip | Sıvı Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | PTFE, Polyester, Naylon, PP |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme |
| Boyut | Velayet |
| Ürün adı | Polyester anti-statik Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 450~550 g/m2 |
| Ürün adı | Polyester anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | FMS Fiberglas Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik Fabrikası, Çimento Fabrikası, Yakma, Kömür yakma kazanı, Atık yakma, Karbon siyahı üretiminde |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, FMS Fiberglas Filtre |
| Ağırlık | 800gsm |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |