| Ürün adı | PTFE (PTFE) filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Yanma, Kömür yakma kazanı, Atık yakma, Karbon siyahı üretimi. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PTFE filtre torbası |
| Ağırlık | 750GSM |
| Ürün adı | Akrilik Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | PTFE filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | petrokimya endüstrileri, çimento fabrikası, çelik fabrikası |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 750GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 Filtresi |
| Ağırlık | 500~550GSM |
| Ürün adı | Polyester anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, Nomex, PPS, Fiberglas, PTFE |
| Tip | Filtre torbası |
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, Nomex, PPS, Fiberglas, PTFE |
| Tip | Filtre torbası |
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | PTFE,PPS,P84,Fiberglas |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, çelik, karbon siyahı, çimento fabrikası |
| Ürün adı | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Ürün adı | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | FMS Fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik Fabrikası, Demir dışı eritme, Kimya, Karbon siyahı ve Yapı metalleri. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, FMS Fiberglas filtre torbası |
| Ağırlık | 800gsm |