| Ürün adı | %100 saf PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Başvuru | Toz Toplayıcı |
| Kullanım | Torba filtre, Hava filtresi, Toz filtresi, sıvı filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Ürün adı | PTFE membranlı Filtre Torbalı Nomex(Aramid) |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Aramid Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Nomex Aramid PPS PTFE P84 Polyester filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Endüstriyel Toz Toplayıcı |
| Dikiş | Çift Dikiş veya sıcakta eriyen |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Şekil | Silindirik |
|---|---|
| Yeterlik | Yüksek verimli filtreleme |
| Malzeme | keçe |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Asit Direnci | Evet |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, Sıvı Filtresi, toz toplayıcı, Sıvı filtreleme |
|---|---|
| Tip | Cep Filtre,Tel Filtre Torbası,Elektrikli Süpürge Kağıt Torbası,Toz Filtre Torbası,Dokumasız Filtre |
| çanta malzemesi | Aramid, Dokunmamış, Polyester, PTFE, Fiberglas |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,çimento fabrikası,Toz Toplayıcı Torba Evi,asfalt karışımı,Endüstriyel Toz Gider |
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim Tesisi,Enerji ve Madencilik,İnşaat işleri,Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Polyester İğne Keçe Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, toz toplayıcı |
| Ürün adı | Polyester Filtre torbası |
|---|---|
| Malzeme | Akrilik, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE vb. |
| Kalınlık | 1,8 mm |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Malzeme | Polyester, P84,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Şekil | Yıldız veya çiziminize göre |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Tip | Cep Filtre, Polyester İğne Keçe Filtre,Nomex,Aramid |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, toz toplayıcı |
| Ürün adı | Yüksek Sıcaklık Fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Ağırlık | 830GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, çelik, karbon siyahı, çimento fabrikası |
| Malzeme | Fiberglas |