| Ürün adı | Endüstri için Fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik Fabrikası, Çimento Fabrikası, Yakma, Kömür yakma kazanı, Atık yakma, Karbon siyahı üretimi. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Fiberglas filtre torbası |
| Ağırlık | 630GSM |
| Ürün adı | Fiberglas yağ ve su itici filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik Fabrikası, Çimento Fabrikası, Yakma, Kömür yakma kazanı, Atık yakma, Karbon siyahı üretimi. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Fiberglas filtre torbası |
| Ağırlık | 630GSM |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 Filtresi |
| Ağırlık | 500~550GSM |
| Ürün adı | FMS,Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | jet toz filtresi, yüksek sıcaklık Nomex malzeme filtre kumaşı iğne keçe filtre torbası, PPS filtre t |
|---|---|
| çanta malzemesi | Aramid, Fiberglas, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş toz filtre torbası, 130*6000mm |
| Ağırlık | 400-800GSM(±%5) |
| Ürün adı | Nomex Aramid PPS PTFE P84 Polyester filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Endüstriyel Toz Toplayıcı |
| Dikiş | Çift Dikiş veya sıcakta eriyen |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | PTFE filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Endüstriyel Toz Toplayıcı |
| Kullanım | Torba filtre, Hava filtresi, Toz filtresi, sıvı filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Ürün adı | Polyester, Aramid, PPS, PTFE, P84, PP filtre kılıfları |
|---|---|
| Başvuru | Torbalı filtreleme |
| Kullanım | Torba filtre, Hava filtresi, Toz filtresi, sıvı filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Ürün adı | Polyester, Aramid, PPS, PTFE, P84, PP filtre kılıfları |
|---|---|
| Başvuru | Toz Toplayıcı |
| Kullanım | Torba filtre, Hava filtresi, Toz filtresi, sıvı filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Ürün adı | Polyester, Aramid, PPS, PTFE, P84, PP filtre kılıfları |
|---|---|
| Başvuru | Toz Toplayıcı |
| Kullanım | Toz Toplayıcı, Hava filtresi, Torba Filtresi, sıvı filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |